
Vad händer på Charlie just nu?
Postad:
Kategori:
Prio på Charlie
Vad händer på Sprio just nu? Se våra lediga tjänster internt och läs mer om vår frukostföreläsning tillsammans med talaren Svante Randlert.
Frukostföreläsning med Svante Randlert för kundservicechefer
Svante Randlert är en av Europas mest anlitade föreläsare när det kommer till att attrahera, engagera och utveckla rätt medarbetare till rätt plats. På frukostföreläsningen kommer han med tips, metoder och inspiration för hur du som kundservicechef kan vara med och bidra till att din avdelning och ditt företag blir det självklara förstahandsvalet i jakten på att attrahera och behålla unga talanger. Anmäl ditt intresse till inbjudningsutskicket här.
Rekryteringsassistent till Charlies rekryteringsavdelning
Vi växer så det knakar! Nu söker vi en rekryteringsassistent till vårt team på huvudkontoret i Stockholm. Vi tror att du är pratglad, analytisk och orädd och att du drivs av att leverera riktigt hög kvalité. Vi lovar en spännande roll i ett energifyllt team! Läs mer om tjänsten här.
Praktikant till Charlies marknadsavdelning
Studerar du media, kommunikation eller marknadsföring och söker praktik? Perfekt! Vi söker en kreativ idéspruta som vill vara med och utveckla innehållet på våra sociala kanaler, jobba med annonsering, vara delaktig i kundprojekt och skapa tilltalande material i Adobe-programmen. Läs mer om praktikplatsen här.
Många lediga tjänster
Missa heller inte våra många lediga tjänster inom kundtjänst och support. Vi letar alltid efter unga, driva stjärnor som vill börja sin karriär med oss och våra kunder. Maila hej@sprio.se om du har några frågor eller vill tipsa om en vän som du tror skulle passa! Läs mer och sök lediga jobb här.